27 lipiec 2020

ZATRZYMANY 28-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻ NERKI

fot. KPP w Tczewie
Tczewscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież saszetki typu nerki. Mundurowi ustalili, że sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, ukradł nerkę, w której był telefon komórkowy, pieniądze oraz części do hulajnogi powodując straty na ponad 800 złotych. Stróże prawa odzyskali skradziony telefon, który wróci do właściciela. Mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do miejscowej komendy oraz usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Koronawirus
pomorskie
3669
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

13 lipca br. tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży, do której doszło dzień wcześniej na jednej z ulic w Tczewie. Mundurowi przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i ustalili, że sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, ukradł pozostawioną na schodach saszetkę typu nerkę, w której był telefon komórkowy, pieniądze oraz części do hulajnogi powodując straty na ponad 800 złotych.

Funkcjonariusze, zajmując się tą kradzieżą, ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 28-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. Kryminalni zatrzymali podejrzewanego mężczyznę i doprowadzili do miejscowej komendy. Stróże prawa zajmując się dalej tę sprawą, odzyskali skradziony telefon, który wkrótce wróci do właściciela. Śledczy przedstawili 28-latkowi zarzut dotyczący kradzieży, do której się przyznał. Teraz jego losem zajmie się sąd.

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
3669
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Tczewie

kiedy
2020-12-06 17:00
miejsce
Centrum Kultury i Sztuki, Tczew,...
wstęp biletowany