31 lipiec 2020

ZDERZENIE TRZECH SAMOCHODÓW – POLICJANCI APELUJĄ O ROZWAGĘ NA DRODZE

fot. KPP w Tczewie
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, który wydarzył się na drodze krajowej nr 91. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się jadącym tirem oraz volkswagenem. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafili kierowcy audi i volkswagena. Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drodze oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.
Koronawirus
pomorskie
3669
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Wczoraj o godzinie 18.25 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, który wydarzył się na drodze krajowej nr 91 w Knybawie. Na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego tczewskiej komendy, którzy wstępnie ustalili, że 22-letni mieszkaniec powiatu malborskiego jadąc audi a4 w kierunku Malborka, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku tirem oraz volkswagenem. W wyniku tego zdarzenia 22-letni kierowca audi oraz 35-letni kierowca volkswagena z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną i zabezpieczył na miejscu ślady, które pomogą wyjaśnić śledczym okoliczności tego wypadku. Przeprowadzone alkomatem badanie kierowców wykazało, że byli trzeźwi. Mundurowi kierowcy audi, który spowodował wypadek zatrzymali prawo jazdy. Dodatkowo policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne od rozbitych osobówek. Teraz śledczy będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o rozwagę i zdrowy rozsądek. Dostosujmy prędkość do panujących warunków na drodze. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje, ale też innych osób.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
3669
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Tczewie

kiedy
2020-12-06 17:00
miejsce
Centrum Kultury i Sztuki, Tczew,...
wstęp biletowany