1 kwiecień 2021

ZATRZYMANY 46-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻE Z TERENU JEDNEJ Z FIRM

fot. KPP w Tczewie
Policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego, którego podejrzewali o przestępstwa kradzieży. Według ustaleń mundurowych sprawca od ponad roku kradł różnego rodzaju części oraz kleje i spowodował łączne straty na kwotę ponad 32 tys. złotych. Funkcjonariusze odzyskali większość skradzionych przedmiotów, a zatrzymany 46-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

30 marca br. tczewscy policjanci z wydziału kryminalnego w trackie czynności służbowych ustalili, że na terenie jednej z firm w powiecie dochodziło do kradzieży. Według ustaleń mundurowych wynika, że sprawca od ponad roku z terenu jednej z firm kradł różnego rodzaju części oraz kleje, które były warte łącznie prawie 32 tys. złotych.

Stróże prawa zajmując się tymi kradzieżami ustalili, że sprawcą tego zdarzenia jest jeden z pracowników tej firmy. Kryminalni tego samego dnia zatrzymali 46-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego, którego doprowadzili do miejscowej komendy. Stróże prawa odzyskali większość skradzionych przedmiotów, które zwrócili do przedsiębiorstwa.

Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży, do których się przyznał. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Tczewie

kiedy
2021-06-25 19:00
miejsce
Centrum Kultury i Sztuki, Tczew,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-07-04 20:00
miejsce
Centrum Kultury i Sztuki, Tczew,...
wstęp biletowany