3 wrzesień 2020

ZATRZYMANY 21-LATEK BYŁ POSZUKIWANY I MIAŁ NARKOTYKI

fot. KPP w Tczewie
Tczewscy policjanci zatrzymali 21-latka, który był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego za popełnione wcześniej przestępstwo kradzieży. W trakcie przeszukania jego odzieży policjanci znaleźli amfetaminę, którą zabezpieczyli. Mieszkaniec powiatu tczewskiego został przewieziony do miejscowej komendy. Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu 21-latkowi zarzut posiadania narkotyków, a następnie zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do aresztu śledczego.
Koronawirus
pomorskie
3866
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

1 września br. po godzinie 22.00 tczewscy policjanci z wydziału prewencji podczas patrolowania Bulwaru nad Wisłą zauważyli mężczyznę, który przypominał osobę poszukiwaną. Funkcjonariusze podczas legitymowania 21-latka sprawdzili go w policyjnych systemach. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się, gdyż mieszkaniec powiatu tczewskiego był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Za popełnione przestępstwo kradzieży sąd skazał mężczyznę na 24 dni pozbawienia wolności. W trakcie przeszukania zatrzymanego mężczyzny w rękawie jego bluzy funkcjonariusze znaleźli 4 porcje narkotyków. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to amfetamina. Zabezpieczone narkotyki trafiły do dalszych badań, a zatrzymany 21-latek trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj śledczy przesłuchali zatrzymanego mieszkańca powiatu tczewskiego, któremu przedstawili zarzut dotyczący posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Po przesłuchaniu 21-latek został odkonwojowany do aresztu śledczego.

Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane. Zatrzymanie takich osób w większości przypadków jest tylko kwestią czasu.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
3866
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Tczewie

kiedy
2020-12-06 17:00
miejsce
Centrum Kultury i Sztuki, Tczew,...
wstęp biletowany