14 wrzesień 2020

NIETRZEŹWA 20-LATKA NARUSZYŁA NIETYKALNOŚĆ CIELESNĄ POLICJANTA

fot. KPP w Tczewie
Policjanci zatrzymali 20-letnią kobietę, która podczas interwencji naruszyła nietykalność cielesną jednego z funkcjonariuszy. Zatrzymana nietrzeźwa kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili mieszkance powiatu tczewskiego zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Koronawirus
pomorskie
3866
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

W miniony piątek (11 września br.) o godzinie 0.40 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał telefoniczne zgłoszenie o pijanej kobiecie, która miała dobijać się do drzwi jednego z mieszkań na terenie miasta. Przyjmujący zgłoszenie funkcjonariusz wysłał mundurowych z patrolówki. Po przyjeździe stróżów prawa pod wskazany adres, na klatce schodowej przed wejściem do mieszkania stała kobieta, która uderzała pięściami w drzwi. Mundurowi podczas rozmowy z 20-latką wyczuli od niej silną woń alkoholu oraz pouczali agresywną kobietę aby zachowywała się zgodnie z prawem. Jednak 20-latka nie reagowała na wydane polecenia i zaczęła szarpać policjanta za mundur. Mundurowi byli zmuszeni użyć wobec niej chwytów obezwładniających i kajdanek. W związku z zaistniałym przestępstwem naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza, mundurowi zatrzymali kobietę, którą doprowadzili do policyjnego aresztu.

Śledczy po wytrzeźwieniu 20-latki przedstawili jej zarzut dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej. Za to przestępstwo grozi kara do lat 3 pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
3866
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Tczewie

kiedy
2020-12-06 17:00
miejsce
Centrum Kultury i Sztuki, Tczew,...
wstęp biletowany